zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Nowa kawalerka z balkonem na Gumieńcach
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Szczecin, Gumieńce

1 800 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 403731

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Bronowickiej na Gumieńcach, a dokładniej - na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem i siłownią. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia kawalerka znajdująca się na przedostatnim piętrze VII-piętrowego budynku apartamentowego z 2020 r. Do zaoferowania mamy drugą kawalerkę, która jest lustrzanym odbiciem tego mieszkania i znajduje się na tym samym piętrze. W budynku jest cichobieżna winda. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 27,92 m2, jest w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W kawalerce znajduje się przedpokój, pokój z aneksem kuchennym (z którego jest wyjście na balkon) i łazienka z WC. W przedpokoju znajduje się duża szafa na ubrania z lustrzanym frontem, regał i szafka z szufladami. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, grzejnik drabinkowy, pralkę. Kuchnia jest umeblowana i wyposażona w sprzet AGD - płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę. W pokoju jest rozkładany narożnik, dwa stoliki, wygodne krzesło, regał z półkami i składany stolik przyścienny. Stąd jest też wyjście na spory balkon, dzięki czemu przyszli najemcy będą mogli się cieszyć prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. OTOCZENIE: Kawalerka znajduje się na osiedlu Gumieńce. W odległości zaledwie 800 m. znajduje się Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W pobliżu znajduje się przychodnia, sklep osiedlowy, Biedronka, apteka. Bliska odległość do przystanków komunikacji miejskiej (autobusów linii dziennych i nocnych) sprawia, że osoby niezmotoryzowane również z łatwością będą mogły poruszać się po mieście. KOSZTY: Do 1800 zł czynszu najmu należy doliczyć 319,14 zł czynszu administracyjnego i opłaty za prąd wg zużycia. Gorąco polecam ze względu na lokalizację i wysoki standard mieszkania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w dni robocze w godz. 9 - 17 (w pozostałe dni i godziny prosze o wiadomość SMS).

Nowa kawalerka z balkonem na Gumieńcach
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Szczecin, Gumieńce

1 800 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 403727

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Bronowickiej na Gumieńcach, a dokładniej - na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem i siłownią. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia kawalerka znajdująca się na przedostatnim piętrze VII-piętrowego budynku apartamentowego z 2020 r. W budynku jest cichobieżna winda. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 24,80 m2, jest w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W kawalerce znajduje się przedpokój, pokój z aneksem kuchennym (z którego jest wyjście na balkon) i łazienka z WC. W przedpokoju znajduje się duża szafa na ubrania z lustrzanym frontem, regał i szafka z szufladami. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, grzejnik drabinkowy, pralkę. Kuchnia jest umeblowana i wyposażona w sprzet AGD - płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę. W pokoju jest rozkładany narożnik, dwa stoliki, wygodne krzesło, regał z półkami i składany stolik przyścienny. Stąd jest też wyjście na spory balkon, dzięki czemu przyszli najemcy będą mogli się cieszyć prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. OTOCZENIE: Kawalerka znajduje się na osiedlu Gumieńce. W odległości zaledwie 800 m. znajduje się Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W pobliżu znajduje się przychodnia, sklep osiedlowy, Biedronka, apteka. Bliska odległość do przystanków komunikacji miejskiej (autobusów linii dziennych i nocnych) sprawia, że osoby niezmotoryzowane również z łatwością będą mogły poruszać się po mieście. KOSZTY: Do 1800 zł czynszu najmu należy doliczyć 252,90 zł czynszu administracyjnego i opłaty za prąd wg zużycia. Gorąco polecam ze względu na lokalizację i wysoki standard mieszkania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w dni robocze w godz. 9 - 17 (w pozostałe dni i godziny prosze o wiadomość SMS).

DZIAŁKA BUDOWLANA w DOBREJ CENIE
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Białuń,

98 210 | 854 m2
nr oferty: 403728

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki o pow. 854 m2 położonej w miejscowości Białuń, ok. 6 km od Goleniowa. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, na nowo powstającym osiedlu. Dla działki została wydana  decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną. Działka posiada dostęp do drogi prywatnej, utwardzonej płytami jumbo.   PARAMETRY ZABUDOWY: - zabudowa jednorodzinna - parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe, - obowiązując linia zabudowy - 10 m od granicy z działką drogową, - wskaźnik nowej zabudowy do 14%, - kąt nachylenia dachu 30-45 stopni - szerokość elewacji frontowej 17,33 m z tolerancją do 20% - wskaźnik pow. biologicznie czynnej - 50% - wysokość do kalenicy - do 9 m MEDIA: - prąd - w drodze, przy odległości kilkunastu metrów od działki, - kanalizacja - brak - zgoda przydomową oczyszczalnię ścieków lub szczelny zbiornik bezodpływowy (szambo), - wodociąg - w odległości ok. 200 m, do czasu budowy zgoda na studnię własną, - gaz - w drodze - ok 28 m od działki - możliwość włączenia się do sieci. Dojazd do działki drogą gruntową, częściowo utwardzoną.   ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU.    

Nowy 4-pok. apartament z balkonem na Nowym Mieście
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Szczecin, Nowe Miasto

2 800 | 56 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 403719

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Głowackiego na os. Nowe Miasto. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze IV-piętrowego budynku apartamentowego z 2021 r. W budynku jest cichobieżna winda. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 56,25 m2, jest w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. W mieszkaniu znajduje się przedpokój, salon z aneksem kuchennym (z którego jest wyjście na balkon), trzy mniejsze pokoje, łazienka z WC. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, umywalkę, grzejnik drabinkowy. Kuchnia jest umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD - płytę indukcyjną, piekarnik elektryczny, lodówko - zamrażarkę, zmywarkę. W salonie jest rozkładany narożnik, komoda, telewizor. Część jadalnianą tworzy stół z czterema krzesłami. Stąd jest też wyjście na spory balkon, dzięki czemu przyszli najemcy będą mogli się cieszyć prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. W dwóch pozostałych pokojach jest po jednej kanapie i szafie na ubrania. OTOCZENIE: Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowe Miasto. W pobliżu znajdują się sklepy, klub fitness, uczelnie wyższe, zespół szkół. Bliska odległość do przystanków komunikacji miejskiej (zarówno tramwajowych, jak i autobusowych) sprawia, że osoby niezmotoryzowane również z łatwością będą mogły poruszać się po mieście. KOSZTY: Do 2800 zł czynszu najmu należy doliczyć 482,37 zł czynszu administracyjnego i opłaty za prąd wg zużycia. Gorąco polecam ze względu na lokalizację i wysoki standard mieszkania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w dni robocze w godzinach 9-16 (w pozostałe dni i godziny prosze o SMS).