zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bobolice,

2 490 000 | 120880 m2
nr oferty: 403661

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 12.0 880 ha. Rodzaje użytków, tj: RV-1.5878 ha, RVI-2.3615 ha, PsV-0.9457 ha, PsVI-0.9506 ha, LsV-0.6114 ha, LsVI-2.2543 ha, N-3.3767 ha. Dla działki brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy z 2008r, dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego, gospodarczo-garażowego, w ramach nowej zagrody rolniczej na działce w obrebie m. Bobolice. Ustalenia: - wysokość budynku mieszkalnego do 2-ch kondygnacji max. 8,5 m od poziomu terenu do kalenicy, 2-ga kondygnacja jako poddasze użytkowe. - dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia 30-45 st, kryty dachówką lub materiałami dachówkopodobnymi. - budynek gospodarczy do 2-ch kondygnacji max.8,00 m, od poziomu terenu do kalenicy. - dach 2-spoadowy o kącie 25-35 st.kryte dachówką. - wprowadzić zieleń urzadzoną, rekreacyjną, - min 2-wa miejsca postojowe, - nieprzekraczjąca linia zabudowy 15 m od linii rozgraniczajacej pasa drogowego drogi krajowej gminnej. Warunki z ochrony dziedzictwa kulturowego, zabytków oraz dóbr kultury współczesnej- nie występuje. Zachować- istniejące obszary leśne w granicach działki. Teren niniejszej działki o bardzo urokliwym, zróznicowanym ukształtowaniu. Na działce znajduje się komplek leśny ok. 3 ha,ciek wodny, oczko wodne. W pobliżu przebiega ciek wodny pn Chociel. Dojazd do działki z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej a nastepnie droga gruntowa. Poza niniejszą działką o powierzchni 12.0880 ha jest możliwość nabycia działek wspólgraniczacych o powierzchni opowiednio: 1.000 ha,2.3103 ha,1.0770 ha 18.0224 ha, Łącznie powierzchni awynosi: 34.4977 ha. Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi. Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek. Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów. Cena do rozmów.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Police,

530 000 | 73 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 403641

Oferujemy do sprzedaży bądź zamiany, duże bardzo przestronne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone przy cichej uliczce na parterze kamienicy, w Policach. Bardzo łatwy dostęp do drogi głównej w kierunku Szczecina. Mieszkanie o powierzchni 72,76 m2, na którą składają się: 3 bardzo ustawne pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka z wc. W pokojach i przedpokoju na podłogach położone są panele, w kuchni, ściany w mieszkaniu tynkowane, częściowo pokryte tapetą. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Z jednego pokoju wyjście na duży balkon. Mieszkanie i woda ogrzewane 2 biegowym piecem gazowym (piec wymieniony w ok. 4 lata temu, czynsz z funduszem remontowym wynosi obecnie ok. 690 zł ( na 3 osoby) w tym fundusz remontowy to 318 zł- w tej wysokości do końca tego roku, później powinien być mniejszy. Do mieszkania przynależą dwie duże piwnice o pow. razem 33,2 m2, piwnice leżą bezpośrednio pod mieszkaniem. Właściciel mieszkania korzysta z części działki - ogrodzony ogródek i (garażu), z którego właściciel korzysta na zasadach dobrosąsiedzkich. Zapraszam na prezentacje. Chętnie zamiana na mieszkanie 2 pokojowe w Policach, bloki bez windy do 1 piętra, mogą być również wieżowce. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnej ulicy, niedaleko znajdują się przystanki autobusowe. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Szczecin Centrum. Gotowiec inwestycyjny. 7-pokoi.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Śródmieście-Centrum

599 000 | 106 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 403644

Na sprzedaż gotowiec Inwestycyjny z Najemcami- Ul. Bolesława Krzywoustego, Szczecin. Oferta dla inwestora bądź osoby, która chce ulokować kapitał i czerpać korzyści ze stałego, comiesięcznego dochodu pasywnego. Stopa zwrotu z inwestycji 9,8% (ROI). Prezentujemy na sprzedaż LOKAL MIESZKALNY z 7 POKOJAMI. Piękna , zadbana kamienica z odnowioną elewacją i klatką schodową. GRUPA DOCELOWA NAJEMCÓW: Grupę docelową oferowanych pokoi stanowią młodzi ludzie pracujący i/lub studiujący. MIESZKANIE Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 106,44 m2, mieszczący się na 2 piętrze czteropiętrowej kamienicy w samym Centrum Szczecina. Podzielony na 7 funkcjonalnych osobnych pokoi przeznaczonych do wynajmu oraz 2 łazienek. Ogrzewanie- maty elektryczne sufitowe. Ciepła woda z piecyka elektrycznego. Rachunki za prąd na poziomie 2000 zł co dwa miesiące w okresie jesienno-zimowym oraz 1400 zł co dwa miesiące w okresie wiosenno-letnim. Gaz odcięty z możliwością ponownego podłączenia. INWESTYCJA Mieszkanie idealne dla inwestora, w chwili obecnej wszystkie pokoje są wynajęte. Obecny miesięczny przychód z najmu 6.300 zł (czynsz) w tym uwzględnione są koszty dodatkowe (czynsz do zarządcy, prąd, Internet) na poziomie 1405 zł miesięcznie, co daje ROI 9,8%. Istnieje możliwość zarządzania nieruchomością. LOKALIZACJA - ścisłe Centrum miasta. WYPOSAŻENIE: Mieszkanie wyposażone i dostosowane pod potrzeby wynajmu na pokoje. Zapraszam do kontaktu.

Mieszkanie 4 pokojowe w Casekow, 40km od Szczecina
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Centrum

55 000 | 74 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 403632

Polecam w pełni rozkładowe i bardzo ciepłe mieszkanie 4 pokojowe z balkonem oraz piwnicą w małej miejscowości w Niemczech, w pobliżu granicy z Polską. LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w małej przygranicznej miejscowości Luckow pod Casekow, w pobliżu trasy Szczecin-Berlin i około 35 minut od Szczecina. W niedalekiej odległości znajdziemy rezerwaty przyrody Piepergrund i Große Hölle a w okolicy zatrzymuje się bus szkolny dla dzieci, dowożący do szkoły w Casekow oraz Tantow. Obie placówki nauczają w trybie dwujęzycznym, polsko-niemieckim. O NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość znajduje się na 1-szym piętrze budynku 2-piętrowego z lat 60-tych i jest po kapitalnym remoncie, który miał miejsce w 2015 roku, obecnie wymaga odświeżenia. Wszystkie ściany wygładzone, podwieszane sufity, całkowicie nowa elektryka i hydraulika, alarm i rolety antywłamaniowe. Do mieszkania przynależą 2 piwnice, tj. mała 6 m2 i duża 22 m2 oraz ok. 15 m2 strychu. Do własnej aranżacji i użytkowania przydzielony jest teren przed budynkiem o powierzchni ok. 180 m2. Ogrzewanie z centralnej kotłowni olejowej budynku, rozliczane wg podzielników. Ekspozycja okien wschodnio-zachodnia. UKŁAD I WYPOSAŻENIE Na całkowitą powierzchnię użytkową mieszkania, tj. 73,63 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia z garderobą, - 2 pokoje, - kuchnia z oknem, - łazienka z wanną oraz toaletą, - 2 przedpokoje. DODATKOWE INFORMACJE - koszty utrzymania, czynsz 210 EURO/miesiąc + prąd wg zużycia, - mieszkanie puste i gotowe do natychmiastowego wydania. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU ORAZ NA PREZENTACJĘ.