zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DUŻA DZIAŁKA w ATRAKCYJNEJ CENIE
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kościuszki,

77 000 | 3080 m2
nr oferty: 387339

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina. Kościuszki to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Kościuszkowskim (Olchowskim), ok. 8 km od Nowogardu, z bardzo dobrym połączeniem z nowo budowaną drogą ekspresową S 6 Szczecin - Gdańsk. Prezentowana nieruchomość to działka o pow. ok 3080 m2, która jest w trakcie wydzielania geodezyjnego. Nieruchomość położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, w spokojnej okolicy, na skraju miejscowości. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, gruntowej, utwardzonej. Ze wzgledu na dużą powierzchnie działki po jej wydzieleniu będzie możliwe uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy polegającej na budowie nawet 3 budynków mieszkalnych. PRZEWIDYWANE PARAMETRY ZABUDOWY DLA NOWOPOWSTAJĘCEJ DZIAŁKI: - budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, - zabudowa wolnostojąca, otynkowana, max dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe), - wskaźnik zabudowy do 12%, - kąt nachylenia dachu - dach stromy, wielospadowy 30* - 45*, - dostęp do drogi publicznej - bezpośredni UZBROJENIE TERENU: - wodociąg - znajduję się w drodze asfaltowej przylagającej do działki, - gaz - znajduję się w drodze asfaltowej przylagającej do działki, - kanalizacja deszczowa - znajduję się w drodze asfaltowej przylagającej do działki, Główne atuty nieruchomości to cena, możliowść podziału na mniejsze działki oraz cicha i spokojna okolica. Zapraszamy na prezentację i do składania ofert zakupu.

Malowniczo położona działka nad jeziorem Ińsko
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

500 000 | 20000 m2
nr oferty: 387538

Działka w miejscowości Miałka z bezpośrednim dostępem do jeziora Ińsko oraz do drogi asfaltowej łączącej miejscowości Ińsko i Chociwel. Na sprzedaż razem lub osobno. TYLKO 25 zł m2 gm. Ińsko pow. Stargardzki woj. Zachodniopomorskie Powierzchnia około 20 000 m2 (Geoportal - 20 226 m2) Wymiar około 30 x 680 m Atuty - bardzo niska cena 25 zł m2 - bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Ińsko - jezioro I klasy czystości, działki z bogactwem fauny i flory - bezpośredni dostęp do drogi gminnej 3,5 km do Ińska, 10 km do Chociwla - prąd przebiegający przez każdą z działek - działki sąsiadujące z zabudową mieszkalną co podnosi bezpieczeństwo okolicy - pełna własność - dla terenu wydany miejski plan zagospodarowania przestrzennego poniżej link https://www.insko.pl/strona/menu/23_plany_zagospodarowania Media - prąd w każdej działce - dostęp do wody po wykopaniu studni głębinowej - odprowadzanie odpadów płynnych po wykopaniu szamba lub przydomowej oczyszczalni Możliwość zakupu sąsiadującej większej działki gm. Ińsko pow. Stargardzki woj. Zachodniopomorskie Powierzchnia około 30 000 m2 (Geoportal - 29 764 m2) Wymiar około 50 x 680 m 25 zł m2 Duża ilość drzew, urodzaj grzybów, bogactwo fauny oraz krystalicznie czysta woda w jeziorze sprawiają, że miejsce to idealnie nadaje się na wymarzony dom nad jeziorem, siedlisko lub agroturystykę bądź dom weselny

Działka pod zabudowę wielorodzinną
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Czepino,

2 500 000 | 69800 m2
nr oferty: 387447

Działka o powierzchni 69.800 m2 położona na prawobrzeżu tylko 9 km od granicy Szczecina, przy autostradzie z bardzo dobrym połączeniem zarówno z centrum miasta, jak i przy wyjeździe do granicy z Niemcami. Do najbliższej miejscowości Gryfina tylko 3,5 km. Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży stanowi kompleks działek sąsiadujących ze sobą. Teren pagórkowaty, w części porośnięty drzewami ( częściowo samosiejki) Zjazd z drogi głównej , asfaltowej. Ponieważ nieruchomość znajduje się na wzniesieniu roztacza się piękny widok na rozlewisko Odry oraz teren Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej odry. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego z zapisami: Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej z usługami towarzyszącymi i terenami rekreacji , oraz teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z usługami. Wskaźnik powierzchni zabudowy od 25-60 % powierzchni terenu wyznaczonego nieprzerywalną linią zabudowy Powierzchnia biologicznie czynna min 25 % do 70 % powierzchni terenu wyznaczonego nieprzekraczalną linią zabudowy Wysokość zabudowy od 2 do 3 kondygnacji naziemnych , maksymalnie od 9-12 m do najwyższego punktu dachu Dachy głównych brył budynków symetryczne, dwuspadowe o kącie nachylenia połaci głównych 25-45. Uzbrojenie przy działce Sąsiednie działki zabudowane. Jest sklep, restauracja, przystanki autobusowe i kolej.

Obiekt komercyjny, działka 2ha + hala!
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Niedźwiedź,

2 350 000 | 19600 m2
nr oferty: 387239

Polecam do spzredazy obiekt komercyjny - halę o powierzchni 1300m2 (1200 m2 powierzchnia hali + ok. 100m2 zaplecze socjalne (może funkcjonować równiez jako mieszkanie) Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niedźwiedź na działce gruntu o powierzchni 19600m2. W księdze wieczystej calość opisana jako gospodarstwo rolne z zabudowaniami. Całość obiektu podzielona na dwie hale, które mogą funkcjonować niezależnie, istnieje również możliwość ich połączenia. Budynek murowany, posadowiony na ławie fundamentowej. Konstrukcja ścian oparta na słupach na żelbetowych nośnych rozstawionych co 6m, wypełnienie ścian z betonu komórkowego. Dach dźwigary nośne KL - 39 z drewna klejonego, pokrycie dachu blachą trapezową, posadzka betonowa zatarta na gładko. obiekt wyposażony w instalacje: - elektryczną, - wodociągową - kanalizację lokalną do zbiornika szczelnego na terenie działki - gazową Hala ogrzewana z własnej instalacji (piec gazowy). Dotychczasowy właściciel przeprowadził adaptację obiektu, który funkcjonował jak warsztat samochodowy. Obiekt idealnie nadaje się na halę produkcyjnę (produkcja mało uciążliwa), obiekt magazynowy, usługowy ale również - ze względu na wysokośc budynku - iodealnie nadaje się pod produkcję jako farma hydroponiczna do produkcji rolnej - alternatywny sposób uprawy roślin, który sprawdza się tam, gdzie uprawa tradycyjna jest trudna lub niemożliwa. Bezglebowo można uprawiać w szczególności warzywa liściaste, kwiaty oraz zioła. Uprawa hydroponiczna ma szerokie zastosowanie w szklarniach i umożliwia wzrost i rozwój roślin przez cały rok. Właściciel posiada decyzję o możliwości rozbudowy istniejącego budynku do 25% powierzchni działki. Zapraszam na prezentację i osobistą weryfikację oferty.