zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Nad eziorem 1825 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

65 000 | 1825 m2
nr oferty: 386992

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 1825 m2 W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok. 400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.

Nad eziorem 1149 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

160 000 | 1149 m2
nr oferty: 386990

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 1149 m2 w pierwszej linii od stawu. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok. 400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.

Nad eziorem 1028 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

150 000 | 1028 m2
nr oferty: 386994

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 1028 m2 w pierwszej linii od stawu. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok. 400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.

Blisko jeziora 1290 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

98 000 | 1290 m2
nr oferty: 386993

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 1290 m2, w kształcie prostokąta. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok.400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.

Blisko jeziora 875 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

85 000 | 875 m2
nr oferty: 386989

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 875 m2. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok.400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.

Blisko jeziora 1379 m2 DWZ, woda, kan. energia
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stolec,

95 000 | 1379 m2
nr oferty: 386988

Atrakcyjna oferta nieruchomości ze względu na dobrą cenę i świetne położenie. Działka o powierzchni 1379 m2. W otulinie PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ i dwóch jezior [ok.400 m od jednego - położonego na granicy Państwa i ok. 3 km od Jeziora Świdwie]. Miejscowość w odległości ok. 25 km od Szczecina. Wydano warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolno stojącego. Forma zabudowy max dwie kondygnacje nadziemne, wielkość pow. biologicznie czynnej 60 % dachy strome, dwuspadowe wys. górnej krawędzi elewacji frontowej max 4,0 m szer. elewacji frontowej max 18 m. Powierzchnia zabudowy max 20 % działki. Mimo położenia w obszarze Natura 2000 (z uwagi na Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków "Jezioro Świdwie") nie ma przeszkód w budowie domu z zachowaniem naturalnego ukształtowania terenu i nie pogorszenia stosunków wodnych. Są zawarte umowy z gminą i Eneą w zakresie zasad budowy urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych. Działkę powstałą z podzieleniajednej działki na 6 mniejszych. Dojazd do działki gminną drogą wewnętrzną, utwardzoną, ok. 250 m od drogi asfaltowej prowadzącej na Dobieszczyn. Grunt rolny o klasie bonitacyjnej B-R V,Bi-Ł nV i Ł V. Działki będą sprzedawane z uzbrojeniem w wodę, kanalizację i prąd. Obecnie każda ma ZK. Obecnie jest możliwość zawarcia umowy przedwstępnej, a umowa sprzedaży po zakończeniu i odebraniu robót przyłączeniowych, mniej więcej do końca roku.