zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert inwestycje deweloperskie

sortuj
OBIEKT APARTAMENTOWY 10 km OD MORZA
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Kodrąb,

1 195 000
nr oferty: 398235

Obiekt usytuowany na działce 1732 m2 w urokliwej miejscowość KODRĄB - przy trasie turystycznej nad morze Wolin - Międzyzdroje, 8,5 km od Wisełki, w bliskiej odległości od jezior 6 od jezior Domysłowskie i Żółwińskie 10 km od Wolina. Przed budynkiem parking z polbruku na 10 samochodów. Bezpośredni wjazd od ulicy. Budynek apartamentowy w zabudowie szeregowej wybudowany według indywidualnego projektu składający się z 5 apartamentów w konfiguracji: Dwa apartamenty dwupoziomowe o łącznej powierzchni 60 m2 każdy: - Parter: w pełni wyposażony salon z aneksem kuchennym z wyjściem na zewnętrzny taras, łazienka z WC - Piętro: 2 sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon, łazienka z kabiną prysznicową i WC Apartamenty wykończone pod klucz, obecnie wynajmowane. Dwa apartamenty dwupoziomowe o powierzchni 60 m2 każdy, stan deweloperski, układ wnętrz według projektu stanowi lustrzane odbicie apartamentów wykończonych. - Parter: według projektu: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na zewnętrzny taras, łazienka - Piętro: 2 sypialnie, w tym jedna z wyjściem na balkon, łazienka z kabiną prysznicowa i WC Apartament dwupoziomowy do dowolnej aranżacji, każdy poziom o powierzchni 74 m2, stan deweloperski. Obecnie obiekt pełni funkcję w części wykończonej jako budynek apartamentowy pod krótkoterminowy najem Airbnb. W przypadku utrzymania całości obiektu jako budynek apartamentowy istnieje możliwość bezobsługowej operatorki apartamentu na podstawie odrębnej umowy. Opcjonalnie obiekt ma potencjał do przysposobienia według indywidualnych koncepcji: Możliwość zaaranżowania własnej części mieszkalnej o łącznej powierzchni 140 m2 jako niezależny segment. Możliwość zaaranżowania części - funkcja gastronomiczna. Możliwość zaaranżowania części - sala szkoleniowa. Dodatkowo możliwość zakupu sąsiadującego wolnostojącego domu o pow. 200 m2 na działce 2200 m2. Zapraszam na prezentację.

Mierzyn działka 1900 m2 i Budynek biur.-handlowy
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Mierzyn,

2 999 000
nr oferty: 397987

Nieruchomość położona przy głównym skrzyżowaniu Mierzyna w centralnej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest budynek z działką po obrysie o powierzchni ponad 240 m2 oraz druga działka o powierzchni ponad 1.900 m2. Działka o powierzchni ponad 1.900 m2 mogąca spełniać rolę parkingu dla pracowników i Klientów, albo tworzyć nową inwestycję deweloperską. Z uwagi na to nieruchomość również dla dewelopera pod zabudowę jednorodzinną, a także z uwagi na atrakcyjną lokalizację Mierzyna i wjazd od ul. Alicji. Media w zasięgu. Dla terenu brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W sąsiedztwie zabudowa różnorodna: budownictwo jednorodzinne, usługi itp. Wstępna koncepcja zagospodarowania działki dotyczy posadowienia pięciu domów jednorodzinnych lub czterech bliźniaków bądź zabudowy czterolokalowej. Wszystko w zależności od wizji przyszłego inwestora. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej po gruntownym i kapitalnym remoncie. Posiada pełną infrastrukturę. Dwie kondygnacje. Dach dwuspadowy, skosy nieuciążliwe. Kształt działki na której stoi budynek regularny. Możliwość prowadzenia m.in. działalności: usługowej, biurowej, handlowej itd. Okna drewniane mahoniowe. Powierzchnia całkowita budynku około 440 m2, użytkowa około 400 m2, na parterze powierzchnia 220 m2. Ogrzewanie i ciepła woda gazowe. W budynku internet stacjonarny, natomiast w zasięgu jest światłowód i możliwość podłączenia, który biegnie w ulicy głównej. RZECZY WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH NIE SĄ PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY I NIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA! Zapraszam na prezentację!

Działka w Zdrojach, tereny usługowe.
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Zdroje

298 000
nr oferty: 396585

Działka o pow. 4111 m 2 zlokalizowana w Zdrojach w rejonie ul.Batalionów Chłopskich. W Palnie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie jest pod ZABUDOWĘ USŁUGOWĄ / z wyłączeniem usług motoryzacyjnych /, OBIEKT HANDLOWY O POWIERZCHNI SPRZEDAŻY NIE WIĘKSZEJ NIŻ 400 M 2 przy czym dopuszcza się lokalizację jednego mieszkania funkcyjnego integralnie związanego z prowadzoną działalnością. Teren działki wymaga uporządkowania gdyż są tam wiatrołomy , krzaki, wysokie trawy. Teren jest płaski. Nowy właściciel będzie mógł się ubiegać o dofinansowanie gdy działkę uporządkuje. Obecny właściciel takiej pomocy nie otrzyma dlatego teren jest nieco " dziewiczy ". Dojazd do działki drogą żwirową UWAGA !. Aktualnie miasto ma plany korzystnych zmian związanych z mediami w tym rejonie, co w przyszłości KORZYSTNIE wpłynie na podwyższenie ceny nieruchomości. MEDIA: woda miejska i kanalizacja znajdują się w drodze, energia, gaz , telekomunikacja - ok. 30-40 m od działki. Teren nie jest ogrodzony. W odległości ok.100 -150 m znajdują się domy jednorodzinne oraz obiekty usługowe. W odległości ok. 200 m drogą betonową jest dojazd do Regalicy. Lokalizacja działki daje możliwość dobrego dojazdu przez Podjuchy do autostrady, a także w stronę Dąbia, Słonecznego, Bukowego. Blisko komunikacja miejska autobusowa. PERSPEKTYWICZNA INWESTYCJA DLA POWAŻNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW. BARDZO KORZYSTNA CENA . ZAPRASZAMY !!!

Mieszkanie + lokal użytkowy na Starym Mieście
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Szczecin, Stare Miasto

1 160 000 | 52 m2
nr oferty: 395426

Oferta na wyłaczność. Oferuję na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kameralnej kamienicy ( tylko 3 lokale) z 2001 roku w centrum Szczecina, na Nowej Starówce. W skład oferty wchodzą 1) Atrakcyjne 3- pokojowe, kompaktowe mieszkanie . Lokal znajduje się na 1 pietrze w . Na powierzchnię 52,1 m 2 składają się: - salon z aneksem kuchennym, - 2 kameralne sypalnie, - łazienka polaczona z wc, - przedpokój Mieszkanie zostało wykończone dobrymi materiałami. W ciągu ostatnich 2 lat przeszło remont w trakcie którego m.in. wykonano meble kuchenne na zamówieni, wymieniono szafę wnękową. Mieszkanie zaprojektowano i urządzono tak aby w pelni wykorzystać jego powierzchnie i potencjał. W sypialniach i przedpokoju znajdziemy szafy w zabudowie, w lazience praktyczna zabudowa mieści pralke oraz półki na niezbędne sprzęty). Anek kuchenny wyposażono w stylowe meble oraz niezbędne sprzęty AGD. Łazienka jest przestronna i posiada okna. Ze względu na powierzchnię, rozklad pomieszczeń oraz lokalizacje mieszkanie stanowi wspaniałą propozycje zarówno dla rodzin poszukujących mieszkania z łatwym dostepem do udogodnień centrum miasta jak i dla inwestorów poszukujacych mieszkania pod długoterminowy lub krótkoterminowy wynajem. 2) Lokal uzytkowy na parterze kamienicy. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Na powierzchnię 75 m 2 składają się: Parter z witryną: część biurowa ( handlowo-usługowa) - o powierzchni około 35 m2 - na podłodze terakota, ściany gladzone malowane, oświetlenie halogenowe, Piwnica: ok. 40m2 - pomieszczenie biurowe ( salka konferencyjna) ok. 25 m2 ( wentylacja, klimatyzacja, oświetlenie halogenowe, linie telefoniczne sieć komputerowa) pomieszczenie magazynowe ( niski strop), WC - na podłodze terakota, na ścianach glazura, częściowo malowane. Istnieje możliwość podziału na dwa odrębne lokale biurowe ze wspólną łazienką, ponieważ części piwnicznej jest dostęp zarówno z sali na parterze jak i niezależne wejście z ulice przez klatkę schodową. Lokal nadaje się na działalność biurową lub usługową. Obecnie jest wynajmowany- mozna przejąć aktywna umowe najmu lub po opuszczeniu lokalu przez najemcę wykorzystywać go wg. wlasnych potrzeb. Opłaty związane z użytkowaniem lokalu : opłaty za energię elektryczną, ogrzewanie (umowa z SEC), zużycie wody. Obecnie lokal został przystosowany do potrzeb aktualnego najemcy wobec czego kolory i wyposażenie są nieco inne niz na załaczonych zdjęciach

Domek letniskowy - całoroczny NAD MIEDWIEM
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Kunowo,

350 000
nr oferty: 394994

Na sprzedaż domek letniskowy - całoroczny nad jeziorem Miedwie w miejscowości Kunowo. Domek rekreacyjny z BEZPOŚREDNIM DOJŚCIEM DO JEZIORA o powierzchni ok. 70 m2 z zadaszonym tarasem o powierzchni ok.20 m2 oraz wykończeniem pod klucz: * pomalowane ściany * płytki na podłodze * panele w sypialniach na I piętrze * pełna elektryka w każdym pokoju oraz wyprowadzenie prądu na zewnątrz domku * łazienka z prysznicem, WC, umywalką, podgrzewaczem do wody i podłączeniem pod pralkę * framugi, drzwi i schody drewniane * kominek * rozliczenie prądu na podstawie własnego licznika * woda ze studni z filtracją bez dodatkowych opłat * szambo Piękna, spokojna, bezpieczna okolica. * Prywatna plaża * Prywatny pomost * Lasek z grzybami na działce * Miejsca parkingowe * Miejsca na ognisko * Powierzchnia w obrębie domku rekreacyjnego do wyłącznego użytkowania nabywcy o powierzchni ok 600 m2, pozostała część działki do wspólnego użytkowania wszystkich współwłaścicieli. Serdecznie zapraszam na prezentację. A summer house for sale - year-round on Lake Miedwie in Kunowo. A recreational house with a DIRECT ACCESS TO THE LAKE, an area of approx. 70 m2 with a roofed terrace of approx. 20 m2 and turnkey finish: * painted walls * tiles on the floor * panels in the bedrooms on the first floor * full electrics in each room and power outlet outside the cottage * bathroom with shower, toilet, washbasin, water heater and connection to a washing machine * door frames, wooden doors and stairs * fireplace * electricity billing based on your own meter * water from the well with filtration free of charge Septic tank Beautiful, calm, safe neighborhood. * Private beach * Private jetty * Forest with mushrooms on the plot * Parking spaces * Bonfire places * Area within the recreational house for the exclusive use of the buyer, with an area of approx. 600 m2, the remaining part of the plot for common use by all co-owners. I cordially invite you to the presentation.

Pensjonat nad morzem - zachody słońca w cenie !
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Międzywodzie,

2 680 000 | 246 m2
nr oferty: 395039

Lokalizacja: Międzywodzie na Wyspie Wolin Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna: - działka o pow. 471m2 - budynek o pow. 245m2 wybudowany w 2016r - 10 apartamentów, każdy z aneksem kuchennym, łazienką i niezależnym wejściem - 33 miejsca noclegowe - 250m od plaży - tarasy i balkony od strony południowej - rolety zewnętrzne w apartamentach na parterze - monitoring z kamerami zewnętrznymi i systemem alarmowym - prywatny parking - miejsce do grillowania - baza stałych i zadowolonych klientów 9,7/10 - ocena odwiedzających Stopa zwrotu z inwestycji to minimum 6,5% w skali roku przy obecnym wykorzystaniu pensjonatu tylko w okresie letnim. Potencjalna stopa zwrotu 8-10 %. Pensjonat oferowany jest do sprzedaży z całym wyposażeniem. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Budynek wyposażony jest w kanalizację sanitarną, wewnętrzną instalację wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną (każdy apartament ma własną rozdzielnicę elektryczną). Uwzględniając obserwowany efektywny wzrost wartości nieruchomości, urok miejscowości Międzywodzie, pozytywne zmiany w infrastrukturze i wzrost atrakcyjności tej części wybrzeża dla turystów, inwestycja w oferowaną nieruchomość będzie bezpieczną lokatą kapitału, chroniącą przed inflacją, jak i źródłem stałych dochodów. Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

LOKAL GASTRONOMICZNY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Szczecin, os. Słoneczne

700 000
nr oferty: 394882

Do odstąpienia NOWY LOKAL GASTRONOMICZNY SZCZECIN PRAWOBRZEŻE, projekt zrealizowany na bardzo wysokim poziomie z zachowaniem wymogów technicznych i sanitarnych. Rok oddania do użytkowania: 2019 LOKALIZACJA: Bezpośrednio przy głównym ciągu ruchu pieszych, w otoczeniu funkcjonujących lokali usługowych, 200 m od głównej drogi wjazdowej do Szczecina. Przed lokalem miejsca parkingowe oraz miejsce na ogródek. POWIERZCHNIA LOKALU: 390 M2, Ogólna ilość miejsc konsumpcyjnych: 140 STANDARD WYKOŃCZENIA Wysokie witryny od strony ulicy. Możliwość założenia szyldu lub neonu. Równoległa strona lokalu od strony zaplecza magazynowego wyposażona w rampę. Sala konsumpcyjna wyposażona na bardzo wysokim poziomie podzielona na strefy: sala główna, bar, sala rodzin, kącik dla dzieci. BAR z blatem . WC dla gości, pokój dla matki z dzieckiem. Zaplecze kuchenne wyposażone w nowe ciągi gastronomiczne z urządzeniami. Zaplecze socjalne z WC dla pracowników, Zaplecze magazynowe. Wysokiej klasy instalacja wentylacyjno - klimatyzacyjna. PROJEKT, SPECYFIKACJA WYPOSAŻENIA LOKALU, ZAPLECZA KUCHENNEGO - DO WGLĄDU DLA ZAINTERESOWANYCH KOSZT ODSTĘPNEGO LOKALU W ZALEŻNOŚCI OD OPCJI: koszt odstępnego uwzględniający adaptację powierzchni, wystrój i umeblowanie: 400.000 zł netto koszt odstępnego uwzględniający wyposażenie zaplecza kuchennego: 300.000 zł netto Warunki i konfiguracje odstępnego - do indywidualnego uzgodnienia. CZYNSZ NAJMU W SKALI MIESIĄCA: 64,10 ZŁ / M2 NETTO

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z DOMEM
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ
INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

INWESTYCJA na SPRZEDAŻ

Kobylanka,

2 999 000 | 802 m2
nr oferty: 395691

Oferta sprzedaży przedstawia uniwersalną , z ogromnym potencjałem nieruchomość łącząca funkcje mieszkalną i biznesową. Nieruchomość składa się z 4 działek o łącznej powierzchni 1994 m2. Od początku lat 90 w tym miejscu prowadzona była działalność gospodarcza związana z motoryzacją (warsztat ślusarsko-szlifierski, salon sprzedaży motocykli, warsztat samochodowy i motocyklowy, zakład montażu instalacji LPG). Obecnie - po modernizacji - pomieszczenia z funkcją biznesową o łącznej powierzchni użytkowej 386 m2 nadają się pod każdy kierunek działalności gospodarczej. Obiekt składa się z czterech całkowicie od siebie niezależnych części. - DOM MIESZKALNY - pow. działki - 327m2 Pow. użytkowa domu - 257m2 Dom w pełni wykończony, wyposażony i umeblowany, gotowy do zamieszkania. Wszystkie instalacje sprawdzone i sprawne. Instalacja TV-SAT w każdym pokoju. Przygotowane instalacje do montażu centralnego odkurzacza i centrali alarmowej. Ogrzewanie i C.W.U - gazowe. Kanalizacja miejska. Na południowej połaci dachu instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,85 kVp. Remont i modernizacja ukończona w 2020 roku. Parter - pow. użytkowa 89m2. Przedsionek, salon z otwartą kuchnią i jadalnią, toaleta. W kuchni pełne wyposażenie. Na podłodze gres, ściany gładzone, cegła, eleganckie tapety, kaflowy kominek. Drewniane schody na piętro. Piętro - pow. użytkowa 88m2. Gabinet, 3 sypialnie, garderoba, duża stylowa łazienka, taras. Piwnica - pow. użytkowa 80m2. Doświetlona dużą ilością okien, wysokość pomieszczeń 2,50 m. Zejście po drewnianych schodach do pokoju `barowego`, kotłownia oraz dwa pomieszczenia do zagospodarowania i dowolnej aranżacji (sala kinowa, domowa siłownia, sauna itp.) - STACJA GAZU LPG - pow. działki - 849m2 Pow. użytkowa sklepu - 25,0m2 Stacja ładowania gazu LPG składa się z dystrybutora, dwóch zbiorników gazu (2 X 4850L), rurociągów, pomp (wszystkie elementy posiadają aktualne badania UDT), wiaty, reklam, oświetlenia oraz pomieszczenia obsługi i sklepu o pow. użytkowej - 25,4m2. Teren ogrodzony, utwardzony, oświetlony, odwodnienie liniowe z separatorem, dozorowany całodobowo kamerami i alarmem zewnętrznej firmy ochraniarskiej. Obiekt klasyfikowany jako stacja paliw prowadzi działalność od 2006 roku i posiada wszelkie, aktualnie ważne pozwolenia i koncesje (pozwolenie na sprzedaż piwa, wina i napojów alkoholowych, Koncesja na obrót paliwami ciekłymi). Obecnie Stacja czynna jest we wszystkie dni tygodnia od 8,00 do 22,00. - BUDYNEK USŁUGOWO - HANDLOWY - pow. działki 532m2 Pow. użytkowa Budynku - 386m2 Budynek Usługowo-Handlowo-Warsztatowy modernizowany w 2018 roku składa się zasadniczo z dwóch części przeznaczonych do wszystkich możliwych adaptacji i aranżacji. - Salon Sprzedaży - pow. użytkowa - 172m2 Pomieszczenie usytuowane od strony południowej doświetlone jest dużymi oknami, szklanymi dwuskrzydłowymi drzwiami (pełniły rolę bram wjazdowych), parą dużych świetlików dachowych i trzema otwieranymi oknami fasadowymi. Wysokość pomieszczenia - 3,30m do 5,00m umożliwia aranżację przestrzeni do własnych potrzeb. W Salonie wydzielone jest pomieszczenie socjalne z toaletą. Podłoga - gres, ściany - tynk strukturalny, ogrzewanie grawitacyjne i nadmuchowe. Przed pomieszczeniem utwardzony kostką brukową teren o pow. - 286m2. - Utwardzona działka przed Salonem - pow. działki 286m2 Na tej działce zamontowana jest w ziemi instalacja do rozprowadzania w gruncie wody deszczowej. - Warsztaty samochodowe- pow. użytkowa - 214m2 Na podzieloną na trzy części halę warsztatową (pierwsza - 51m2, druga - 60m2, trzecia - 67m2) prowadzą dwie bramy z opuszczanymi skrzydłami i jedne drzwi wejściowe. Podłoga - wylewka betonowa, ściany - lamperia olejna. Ogrzewanie grawitacyjne i nadmuchowe. W największej części warsztatu są trzy kanały inspekcyjne (w tym jeden diagnostyczny). Obecnie kanały są zabezpieczone a w pomieszczeniach działa warsztat ślusarski. Do części warsztatowej należą jeszcze; pomieszczenie socjalne (WC, umywalka, prysznic) - 8m2, pomieszczenie magazynowe - 16m2 oraz kotłownia gazowa - 12m2. Wielkość, kubatura, uzbrojenie w media tych pomieszczeń pozwala uruchomić praktycznie każdy rodzaj działalności gospodarczej. - Piętro nad warsztatami - pow. nieużytkowa - 134m2 Dostęp - nowo wybudowaną klatką schodową, Media - woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie, C.W.U. doprowadzone na piętro. Wykorzystanie - wg pomysłu lub uznania (mieszkania socjalne lub pokoje dla pracowników, pokoje do wynajęcia lub każdy inny kierunek działalności). Zapraszam na prezentację. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).