zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Os. Majowe 4 pokoje, 70,8 m2 z balkonem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, os. Majowe

538 000 | 71 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 422553

Oferujemy 4 - pokojowe, rozkładowe, ciepłe mieszkanie w niskim budynku z 1991 r. Na powierzchnię 70,8 m2 składają się: - salon o pow. ok. 22 m2, bardzo słoneczny, od strony południowej, z wyjściem na balkon typu loggia, - sypialnia o pow. ok. 11 m2, od strony południowej, - sypialnia o pow. ok. 9 m2, od strony północnej, - sypialnia o pow. ok. 8 m2, od strony północnej, - kuchnia z oknem, o pow. ok. 9,8 m2, od strony północnej, - łazienka o pow. ok. 4,5 m2, z wanną i umywalką, - wc o pow. ok. 1 m2, - przedpokój o pow. ok. 5,5 m2. Na podłogach parkiet w stanie do cyklinowania oraz panele. W salonie okna wymienione na pcv, w pozostałych pomieszczeniach drewniane, starszego typu ale w dobrym stanie, szczelne. Na ścianach w pokojach, tapety. W kuchni meble wymienione 2,5 roku temu. Mieszkanie w dobrej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury, komunikacji, sklepów. W pobliżu kościół, skwer, plac zabaw dla dzieci. Aktualnie trwa budowa Mediateki, nowoczesnej czytelni ze stanowiskami komputerowymi, salą multimedialną i projekcyjną. Wokół budynku sporo bezpłatnych, ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W czynszu zaliczka na ogrzewanie, wodę zimną i ciepłą, ścieki, śmieci, fundusz remontowy, koszty zarządu nieruchomością wspólną oraz ryczałt za gaz (kuchenka). Mieszkanie w stanie do odświeżenia, z dużym potencjałem, bardzo słoneczne, o bardzo dobrym układzie pomieszczeń. Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Transakcja połączona z zakupem innej, mniejszej nieruchomości. Zainteresowanych zapraszam do przyjrzenia się ofercie w rzeczywistości. Oferta no wyłączność.

Dom z budynkami gosp. 60 km od Berlina
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Stary Kostrzynek,

999 000 | 545 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 392201

Do sprzedaży nieruchomość z 4 budynkami, z widokiem na rozlewisko Odry, składająca się z: dwóch sąsiadujących ze sobą, bardzo ładnie zagospodarowanych działek, o łącznej powierzchni 1100 m2, z zabudowaniami, które stanowią: 1. dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. 195 m2 rozłożonej na 3 poziomach, wyremontowany i ocieplony w 2005 r.: - parter z niezależnym wejściem - kuchnia , pokój dzienny (obecnie bilardowy), wc, korytarz, kotłownia, - I piętro z wejściem poprzez taras i werandę ( pod werandą znajduje się piwnica) - kuchnia z zabudową mebli (płyta gazowa, piekarnik, okap, zlewozmywak, lodówka), pokój dzienny z piecem kaflowym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, wc, - poddasze użytkowe z 2 sypialniami oraz łazienką (wanna z hydromasażem, umywalka, wc), 2. budynek gospodarczy (stara kuźnia) zaadaptowany na mieszkalny, rozłożony na 2 poziomach, każdy po ok. 30 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, antresola oraz ganek wejściowy i taras częściowo zadaszony. Ogrzewanie kuźni stanowi koza kominkowa. 3. budynek gospodarczy (garaż o pow. ok. 90 m2, jednokondygnacyjny) połączony z bud. magazynowym 2 kondygnacyjnym, 4. budynek gospodarczy (na parterze pomieszczenia warsztatowe, góra - do własnej adaptacji), Budynek mieszkalny oraz dawna kuźnia kryte dachówką ceramiczną, pozostałe 2 budynki - blachą trapezową. Całość ogrodzona murem ze starych cegieł i kamieni układanych bezspoinowo. Nieruchomość posiada ogrzewanie gazowe (z ze zbiornika na gaz płynny - koszt roczny ok. 4000 zł), w części ogrzewanie kominkowe oraz piec kaflowy. Istnieje możliwość wydzielenia budynku gospodarczego (stara kuźnia) od pozostałej części nieruchomości, wraz z częścią działki, na której się znajduje, oraz wykonania niezależnego podłączenia do wodociągu oraz energii elektrycznej. Niestandardowa nieruchomość o dużym potencjale, z zachowanymi oryginalnymi elementami, położona w Starym Kostrzynku, gdzie znajduje się najdalej na zachód wysunięty punkt Polski. W pobliskiej miejscowości - Osinów Dolny, położonej w odległości 3km znajduje się niezbędna infrastruktura (sklepy, restauracje, apteka, salony kosmetyczne i fryzjerskie, kościół itp). W Cedynii, oddalonej o 8 km znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, centrum handlowe, itp. Wyłączność. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w rzeczywistości.

Dom z 3 bud. z widokiem na Odrę 60km od Berlina
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Stary Kostrzynek,

999 000 | 545 m2 | pokoi: 7
nr oferty: 390638

Do sprzedaży nieruchomość, z widokiem na rozlewisko Odry, składająca się z: dwóch sąsiadujących ze sobą, bardzo ładnie zagospodarowanych działek, o łącznej powierzchni 1100 m2, z zabudowaniami, które stanowią: 1. dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. 195 m2 rozłożonej na 3 poziomach, wyremontowany i ocieplony w 2005 r.: - parter z niezależnym wejściem - kuchnia , pokój dzienny (obecnie bilardowy), wc, korytarz, kotłownia, - I piętro z wejściem poprzez taras i werandę ( pod werandą znajduje się piwnica) - kuchnia z zabudową mebli (płyta gazowa, piekarnik, okap, zlewozmywak, lodówka), pokój dzienny z piecem kaflowym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, wc, - poddasze użytkowe z 2 sypialniami oraz łazienką (wanna z hydromasażem, umywalka, wc), 2. budynek gospodarczy (stara kuźnia) zaadaptowany na mieszkalny, rozłożony na 2 poziomach, każdy po ok. 30 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, antresola oraz ganek wejściowy i taras częściowo zadaszony. Ogrzewanie kuźni stanowi koza kominkowa. 3. budynek gospodarczy (garaż o pow. ok. 90 m2, jednokondygnacyjny) połączony z bud. magazynowym 2 kondygnacyjnym, 4. budynek gospodarczy (na parterze pomieszczenia warsztatowe, góra - do własnej adaptacji), Budynek mieszkalny oraz dawna kuźnia kryte dachówką ceramiczną, pozostałe 2 budynki - blachą trapezową. Całość ogrodzona murem ze starych cegieł i kamieni układanych bezspoinowo. Nieruchomość posiada ogrzewanie gazowe (z ze zbiornika na gaz płynny - koszt roczny ok. 4000 zł), w części ogrzewanie kominkowe oraz piec kaflowy. Istnieje możliwość wydzielenia budynku gospodarczego (stara kuźnia) od pozostałej części nieruchomości, wraz z częścią działki, na której się znajduje, oraz wykonania niezależnego podłączenia do wodociągu oraz energii elektrycznej. Niestandardowa nieruchomość o dużym potencjale, z zachowanymi oryginalnymi elementami, położona w Starym Kostrzynku, gdzie znajduje się najdalej na zachód wysunięty punkt Polski. W pobliskiej miejscowości - Osinów Dolny, położonej w odległości 3km znajduje się niezbędna infrastruktura (sklepy, restauracje, apteka, salony kosmetyczne i fryzjerskie, kościół itp). W Cedynii, oddalonej o 8 km znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, centrum handlowe, itp. Wyłączność. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w rzeczywistości.