zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Warszewo

840 000 | 99 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 404026

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowy apartament z dużym tarasem i ogrodem na Warszewie, w 4-rodzinnym budynku, bez opłat czynszowych. Do mieszkania przynależy garaż o pow. 25 m2 oraz bardzo duża piwnica, o pow. 27 m2, pod budynkiem (ceny ujęte w cenie łącznej nieruchomości), a także miejsce postojowe przed budynkiem. Mieszkanie ma bardzo dobry układ pomieszczeń: otwarta część dzienna z kuchnią i wyjściem na taras, 3 niezależne pokoje, łazienka, oddzielne wc, garderoba, do tego garaż i ogromna piwnica dają wrażenie, że przebywa się bardziej w domu niż w mieszkaniu. W całym mieszkaniu jest rozprowadzona instalacja alarmowa (aktualnie mająca połączenie z firmą zajmującą się ochroną). Na powierzchnię 99,11 m2 składa się: - wiatrołap z dużą, głęboką szafą, - pokój dzienny (z wyjściem do ogrodu poprzez imponujący taras), połączony z widną kuchnią z zabudową mebli oraz sprzętem AGD, który pozostaje (lodówka z zamrażarką Liebherr, piekarnik dwupoziomowy Samsung, zmywarka, zlewozmywak, okap, płyta indukcyjna), - 3 pokoje (w tym sypialnia o pow. ok. 16 m2 z oknem balkonowym, druga sypialnia o pow. ok 12 m2 oraz kolejny pokój, który wykorzystywany jest aktualnie jako gabinet do pracy, o pow. ok 14 m2), - łazienka z oknem, z kabiną prysznicową, umywalką i wc ( w łazience jest zamontowany piec gazowy dwubiegowy z zamkniętą komorą spalania) - wc, - przedpokój. We wszystkich pokojach na podłodze panele, ściany gładzone i pomalowane na pastelowe kolory. Okna pcv, wychodzące na dwie, przeciwległe strony świata (salon z tarasem od strony południowo-zachodniej). Bardzo wygodne, ciepłe mieszkanie (dom wybudowany z silki). Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z ofertą w rzeczywistości. Oferta na wyłączność.

Lokal gastronomiczny Tanowo.
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Tanowo,

5 000 | 170 m2
nr oferty: 402942

Przedmiotem wynajmu jest budynek wolno stojący, stanowiący obiekt małej gastronomii, funkcjonujący, zlokalizowany w bardzo dobrym miejscu, przy drodze głównej o znaczeniu wojewódzkim. Konstrukcja budynku - drewniana, tradycyjna, o charakterze rustykalnym, z wykończeniami drewnianymi, całoroczna, obiekt "z charakterem". Budynek parterowy, w pełni wyposażony w urządzenia do prowadzenia tego typu działalności, składający się z sali konsumpcyjnej oraz kuchni z zapleczem i części socjalnej wraz z pomieszczeniami higieniczno-sanitarnymi. Ogrzewanie elektryczne, woda z ujęcia miejskiego, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy o pojemności 5 m3, gaz - aktualnie z 2 butli gazowych. W obiekcie zainstalowano wentylację mechaniczną oraz grawitacyjną. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Aktualnie jest na niej wydzielony plac zabaw dla dzieci, 10 miejsc parkingowych w tylnej części oraz w sezonie letnim grill i drewniane stoły z ławami do siedzenia dla gości. Koszt wynajmu to: 5000 zł. + VAT + opłaty eksploatacyjne, kaucja 2-miesięczna. Obiekt bardzo dobrze prosperujący ze względu na świetną lokalizację i dobrą kuchnię. Idealny dla rowerzystów, na zorganizowane przyjęcia, dla osób mieszkających w okolicy (w pobliżu brak jest innych obiektów o przeznaczeniu gastronomicznym). Oferta na wyłączność. Oferta aktualna od 01 lipca 2022 r.

4 pok. 70,69 m2, miejsce parkingowe, Jasne Błonia
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecin, Jasne Błonia

449 000 | 71 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 402849

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe, zlokalizowane bardzo blisko Jasnych Błoni, ze świetnym dostępem do pełnej infrastruktury i środków komunikacji miejskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie 10 lat temu, w czasie którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe ściany (położono gładź lub płyty kartonowo - gipsowe) i podłogi. Budynek wybudowany w latach 30-tych i kilkanaście lat temu wyremontowany (nowy dach i elewacja), usytuowany od strony podwórka, na które wychodzą okna mieszkania (strona zachodnia), dzięki czemu mieszkanie jest ciche, ciepłe i słoneczne. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe, znajdujące się w podwórzu budynku (ogromny atut w tym miejscu). Na powierzchnię 70,69 m2 (powierzchnia mieszkania po podłodze przekracza 80 m2) składa się: I poziom - 2 pokoje 17 i 16 m2, widna kuchnia ok. 6 m2 z zabudową mebli oraz wyposażeniem w sprzęt AGD, przedpokój, II poziom - sypialnia 12 m2, pokój dziecinny 7,2 m2 łazienka 6 m2, z oknem, (z kabiną prysznicową, umywalką i wc) oraz przedpokój. Czynsz 462 zł (z funduszem remontowym), ogrzewanie własne oraz ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego (koszt zimą ok. 300 zł, latem ok 100 zł). We wszystkich pokojach - na podłogach panele, łazienka nowocześnie urządzona w glazurze i terakocie. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w rzeczywistości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe, zlokalizowane bardzo blisko Jasnych Błoni, ze świetnym dostępem do pełnej infrastruktury i środków komunikacji miejskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie 10 lat temu, w czasie którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe ściany (położono gładź lub płyty kartonowo - gipsowe) i podłogi. Budynek wyremontowany (nowy dach i elewacja), usytuowany od strony podwórka, na które wychodzą okna mieszkania (strona zachodnia), dzięki czemu mieszkanie jest ciche, ciepłe i słoneczne. Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe, które jest dużym atutem w tym miejscu. Na powierzchnię 70,69 m2 składa się: I poziom - 2 pokoje 17 i 16 m2, widna kuchnia ok. 6 m2 z zabudową mebli oraz wyposażeniem w sprzęt AGD, przedpokój, II poziom - sypialnia 12 m2, pokój dziecinny 7,2 m2 łazienka 6 m2, z oknem, (z kabiną prysznicową, umywalką i wc) oraz przedpokój. Czynsz 462 zł (z funduszem remontowym), ogrzewanie własne oraz ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego (koszt zimą ok. 300 zł, latem ok 100 zł). We wszystkich pokojach - na podłogach panele, łazienka nowocześnie urządzona w glazurze i terakocie. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w rzeczywistości.