(Symbol 386587) DZIAŁKA na SPRZEDAŻTanowo,
Nieruchomość gruntowa pod 10 domów bliźniaczych
Niezabudowana nieruchomość gruntowa w urokliwym, spokojnym miejscu, w sąsiedztwie lasu, składająca się z dwóch działek, objęta aktualnym planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Zabudowa wolno stojąca lub zespolona (pow. zabudowy do 30% powierzchni działki, wysokość zabudowy do 2 kondygnacji, do 9,5 m, w tym dach wysoki, tj dach symetryczny dwu- lub wielopołaciowy o nachyleniu połaci od 30 do 45 stopni z dostosowaniem geometrii dachu i zharmonizowaniem kolorystyki pokrycia dachowego do sąsiedniej zabudowy lub dach mansardowy).
Dostępne uzbrojenie: prąd - sprzedający posiada zapewnienie Enei o dostawie energii elektrycznej dla 10 domów oraz warunki przyłączenia do sieci i umowę o przyłączenie; gaz - w drodze przy działce, woda - z sieci wodociągowej w drodze głównej.
Sprzedający posiada koncepcję zagospodarowania terenu i projekt koncepcyjny budynków mieszkalnych w zabudowie (bliźniaczej), który zostanie nieodpłatnie przekazany nabywcy, jak też kosztorys szacunkowy budowy domów.
Na zdjęciach - teren aktualnie niezabudowany, koncepcja zagospodarowania działek oraz kilka rzutów przykładowych domów. Cena do rozmów.
Oferta na wyłączność.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
AWY20674
Symbol SWO
386587
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
870 000,00 PLN
Cena za m2
199,08 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Tanowo
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
4 370,00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
5038

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Wysokińska

Anna Wysokińskalicencja: 5038
anna@wysokinska.pl
tel.: +48 601 74 56 96

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę