(Symbol 387079) LOKAL na SPRZEDAŻPoznań,
GARBARY - Wynajęty lokal na sprzedaż
Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania na rogu ulic Garbary i Małe Garbary, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Głównego. Jest to popularna dzielnica biznesowa. Swoje siedziby oraz oddziały mają tu liczne międzynarodowe firmy.

Dogodna lokalizacja oraz dostęp do środków komunikacji miejskiej zapewniają szybki i łatwy dostęp do pozostałych części miasta.

Inwestycja obejmuje lokal handlowo-usługowy o powierzchni 296 m², usytuowany na parterze nowoczesnego obiektu biurowo-mieszkalno-handlowego. Duży ruch pieszych i solidny najemca gwarantują stałe przychody z tytułu najmu.

Podana cena jest ceną netto.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
MTN10706
Symbol SWO
387079
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena w EURO
596 000,00 €
Cena za m2 w EURO
2 013,51 €
Kraj
POLSKA
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
Poznań
Powierzchnia całkowita
296,00 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Standard
BARDZO DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
parter
Liczba pięter
4
Winda w nieruchomości
Nr Licencji
4454
Stan budynku
BARDZO DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Ławicka

Zapytaj o ofertę