(Symbol 392337) INWESTYCJA na SPRZEDAŻRusinowo,
Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny ośrodek wczasowy usytuowany w miejscowości Rusinowo, ok. 3 km od Jarosławca. Rusinowo leży pomiędzy znanymi kurortami: od zachodu Darłowo, a od wschodu Ustka. Sam ośrodek znajduje się w odległości 1,5 km od morza, a w samym Rusinowie i Jarosławcu znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz centra rozrywki letniej.

Jeśli nie lubisz ścisku na plaży - plaża w Rusinowie z pewnością Ci się spodoba. To kameralna, piękna, cicha i spokojna miejscowość nadmorska położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku. Idealna dla rodzin z dziećmi, młodzieży jak i seniorów. Te niezwykłe położenie sprawia, że jest to idealna lokalizacja na prowadzenie dochodowego biznesu.

Ośrodek składa się z 11 domków wypoczynkowych o średniej powierzchni 30mkw (salon z kuchnią i sypialnią oraz łazienka z prysznicem i wc), a także 1 domku gospodarczego, na działce o powierzchni 2700mkw.

Domki znajdujące się w ośrodku posiadają pełne wyposażenie, na które składa się:
-umeblowana sypialnia,
-łóżka, szafy, pościele,
-umeblowany pokój z aneksem,
-stół, krzesła, kanapa,
-kuchnia z naczyniami, sztućcami, kuchenką,
-łazienka z prysznicem,
-toaleta z umywalką.

Domki wybudowane w latach 1999-2006, a w 2016 roku ośrodek przeszedł gruntowną modernizację.

Ośrodek do dnia dzisiejszego znakomicie prosperuje już od ponad 20 lat, co utwierdza w fakcie, że zakup tego ośrodka to doskonała inwestycja.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
392337
Symbol SWO
392337
Rodzaj nieruchomości
INWESTYCJA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
990 000,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Rusinowo
Ulica
ul. Pszenna
Nr Licencji
24888

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Ławicka

Zapytaj o ofertę