(Symbol 400332) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMierzyn,
Mierzyn, działka pod inwestycję
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana w Mierzynie, niedaleko kościoła. Dla nieruchomości brak jest aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra.

W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego - działka znajduje w strefie funkcji mieszkalnej jedno - i wielorodzinnej niskiej intensywności z towarzyszącymi usługami komercyjnymi i publicznymi (oświata, zdrowie, kultura, sport, rekreacja), na rysunku Studium teren w granicach oznaczony literą A (kolor brązowy). Według szczegółowych oznaczeń działka znajduje się na terenie rozwoju lokalizacji ogólnodostępnych terenów rekreacji, sportu, zieleni izolacyjnej oraz innych usług uzupełniających i towarzyszących.

Na działkach sąsiednich zabudowa różna: luźna zabudowa wolnostojąca lub obiekt użytkowy (kościół).

Uzbrojenie: prąd - jest; w ulicy Zgodnej jest zaprojektowana sieć wodociągowa, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej i gmina przeznaczyła na ten cel już środki. Budowa sieci rozpocznie się najprawdopodobniej w przyszłym roku.
Nad działką przebiega linia energetyczna, która jest przewidziana do demontażu, po wybudowaniu linii energetycznej o innym przebiegu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
400332
Symbol SWO
400332
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Nieruchomość dostępna od
06.12.2021
Cena cena w innych walutach
394 920,00 PLN
Cena za m2
60,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
6 582,00 m2
Szerokość działki (mb.)
70,00
Długość działki (mb.)
94,00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ULICA OSIEDLOWA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Energia elektryczna
Najbliższy sklep
w pobliżu
Najbliższe przedszkole
w pobliżu
Najbliższa Szkoła Podstawowa
w pobliżu
Najbliższa apteka
w pobliżu
Nr Licencji
5038

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Wysokińska

Zapytaj o ofertę