(Symbol 410763) LOKAL na WYNAJEMSzczecin, Śródmieście
Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina.
Oferowana powierzchnia stanowi całe piętro budynku, z której można wynająć dowolną powierzchnię najmu (pokoje o metrażu 14, 23, 28 i 46 m2).
Na powierzchnię najmu składa się powierzchnia biurowa 610 m2 netto oraz udział w częściach wspólnych budynku.
Czynsz najmu za 1 m2 powierzchni biurowej netto to 39 zł + VAT.
Dodatkowo płatna jest:
1. opłata serwisowa wynosząca 12 zł za 1 m2 + VAT (obliczana za powierzchnię brutto - powierzchnię biurową wraz z udziałami w częściach wspólnych kondygnacji budynku) obejmująca miedzy innymi:
• utrzymanie w należytym stanie technicznym wyposażenie budynku,
• utrzymanie czystości w częściach wspólnych i otoczeniu budynku,
• konserwację windy,
• przeglądy techniczne budynku i jego wyposażenia,
• koszt administrowania budynkiem,
oraz
2. opłata za media wynosząca średniomiesięcznie 10 zł za 1 m2 netto (obliczana za powierzchnię brutto - powierzchnię biurową wraz z udziałami w częściach wspólnych budynku), która obejmuje:
• ogrzewanie,
• energię elektryczną,
• wodę i ścieki,
• wywóz śmieci.

Właściciel może przywrócić powierzchnię do pierwotnej typu open space wyburzając ścianki działowe. Inwestycja właściciela uzależniona jest od czasu trwania umowy najmu. Im dłuższa umowa najmu tym więcej właściciel może wykonać własnym staraniem i na własny koszt przygotowując powierzchnię najmu pod indywidualne potrzeby najemcy.

Powierzchnia najmu oddawana jest Najemcy w stanie czystym - świeżo pomalowane ściany i sufity, wyprana wykładzina dywanowa.

Standard powierzchni: ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina dywanowa w bardzo dobrym stanie. Sufity w pomieszczeniach podwieszane, z zamontowanym oświetleniem rastrowym. W budynku rozprowadzona wodna instalacja gaśnicza (hydranty) oraz tryskaczowa, a także system oddymiania . Do dyspozycji najemców na każdym piętrze znajdują się dwa węzły sanitarne oraz pomieszczenia socjalne – umeblowane i wyposażone kuchnie z jadalniami (lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, szafki kuchenne, zlewozmywak, stół, krzesła). Toalety męskie i żeńskie z umywalkami wykończone w glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
W budynku instalacja telefoniczna, internetowa oraz światłowodowa wielu dostawców.
Budynek wyposażony w dwa wejścia, recepcję z portierem i ochroną, dwie przestronne klatki schodowe i nowoczesną windę.

Dostępne miejsca parkingowe na zamkniętym parkingu w obrębie działki przy budynku do wynajęcia za dodatkową opłatą 250 zł za 1 miejsce miesięcznie + VAT.

W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina.
Możliwość korzystania z mebli widocznych na zdjęciach bez dodatkowej opłaty - w cenie najmu.
Umowa najmu na minimum 6 miesięcy automatycznie przekształcająca się w umowę na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia lub na czas oznaczony – do indywidualnych negocjacji. Kaucja dwumiesięczna (brutto).

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
410763
Symbol SWO
410763
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
23 790,00 PLN
Cena za m2
39,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Śródmieście
Powierzchnia całkowita
610,00 m2
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
1976
Materiał ścian
BLOCZKI BETONOWE
Piętro
2
Liczba pięter
6
Winda w nieruchomości
Ochrona
Monitoring
Recepcja
Nr Licencji
4603
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Sieć LAN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Joanna Mazurowska

Zapytaj o ofertę