(Symbol 411896) OBIEKT na WYNAJEMSzczecin, Śródmieście
Wynajem, hala, 425m2, rampa
Do wynajęcia obiekt biurowo – produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji.

Na powierzchnię 425 m2 składa się: hala (214 m2), dwie powierzchnie magazynowa (po 34 m2 każda), powierzchnia biurowo-handlowa (98 m2). oraz trzy WC.
Część biurowo-handlowa składa się z dużej sali sprzedaży oraz dwóch pokojów biurowych. W tej części rozprowadzono instancję klimatyzacji. Do biur prowadzi wejście z zewnątrz oraz wejście bezpośrednio z hali.

Hala ogrzewana, w bardzo dobrym stanie technicznym, z oknami oraz oświetleniem elektrycznym. Wydzielone pomieszczenie socjalne (45 m2) z dwoma WC. Hala posiada jedną rolowaną bramę wjazdową o wymiarach 2,3 x 3,3 m oraz wejście z części biurowej. Podłoga betonowa, równa, bezpyłowa, ściany i sufit odmalowane,. Wysokość hali: 5,0 – 8,0 m. Hala jest ogrzewana – ogrzewanie z sieci miejskiej - koszt zawarty jest w cenie.

Obiekt po generalnym remoncie. Dodatkowo płatna energia elektryczna (dostęp do prądu 1 i 3 fazowego (każda moc). Możliwość parkowania samochodów, dojazdu samochodem dostawczym.

W nieruchomości jest zainstalowany system alarmowy. Możliwy jest dostęp do szybkiego internetu. Istnieje możliwość skorzystania z tablicy reklamowej.

Do czynszu najmu należy doliczyć VAT, koszt ogrzewania zawiera się w czynszu. Do kwoty wynajmu zostanie doliczony VAT. Wymagana kaucja w wysokości 20 000 PLN. Wymagana umowa na czas nieokreślony z min 6 miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Teren na którym znajduje się hala jest ogrodzony, zamykany na noc i dozorowany przez firmę ochroniarską (oraz monitorowany 24h/dobę).

Świetna lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, dogodny dojazd do autostrady (A3, A6). Dojazd dla pracowników i klientów komunikacją miejską - blisko przystanki. Sąsiedztwo licznych obiektów i hurtowni wielu branż.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
411896
Symbol SWO
411896
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
16 900,00 PLN
Cena za m2
39,76 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Śródmieście
Powierzchnia całkowita
425,00 m2
Rok budowy
1980
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Piętro
parter
Liczba pięter
1
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Klimatyzacja
Wentylacja
Alarm
Ochrona
Rodzaj podłogi
,
Ogrodzenie
PEŁNE
Nr Licencji
4603
Stan budynku
BARDZO DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Agnieszka Ławicka

Zapytaj o ofertę