(Symbol 423164) OBIEKT na SPRZEDAŻPołczyn-Zdrój,
Okazj! Obiekt z potencjałem tylko 524 PLN/mkw.!!!
Polecam wyjątkową perełkę w województwie Zachodniopomorskim!

Ofertę stanowi wyjątkowy zespół budynków z przeznaczeniem hotelowo-sanatoryjnym i uzdrowiskowym. Okoliczne tereny słyną ze swych uzdrowiskowych właściwości, a naturalnie występujące borowiny są wykorzystywane do leczniczych zabiegów.

Obiekt o łącznej powierzchni 5 709,70 mkw. składa się z:

Budynku Głównego, który stanowi perłę w historii miasta, a pierwsze wzmianki o działalności sanatoryjnej dla tego budynku pochodzą z 1874 roku. Działalność swoją rozpoczynał jako Sanatorium Johannisbad i już od tamtych czasów cieszył się dużą popularnością. Ta część budynku wymaga największych nakładów remontowych i generalnego remontu.

Budynek wraz z windą nowego typu, przechodził wiele modernizacji. Budynek ma łączna powierzchnię 3 313,70 mkw., na którą składa się między innymi:
-71 pokoi dwuosobowych, każdy z prywatną łazienką
-kuchnia wraz z pomieszczeniami gospodarczymi
-wysoka na dwie kondygnację jadalnia i kawiarnia o łącznej powierzchni ponad 330 mkw.
-pomieszczenia usługowo-rozrywkowe
-pomieszczenia leczniczo-zabiegowe

Budynku Zabiegowo-Basenowego, o łącznej powierzchni 274,50 mkw., w którym poza wspomnianym basenem znajduje się sauna, jacuzzi i pomieszczenia zabiegowe.

Budynku stanowiącego Skrzydło Dodatkowe, które zostało w pełni wybudowane w 2004 roku. Poza standardowymi rozwiązaniami jakie są stosowany w nowo budowanych obiektach jak windy, zadbano tutaj, żeby większość pokoi dla gości była dodatkowo wyposażona w balkon. Na powierzchnię 1 591,60 mkw. składa się:
-38 pokoi dwuosobowych, każdy z prywatną łazienką
-kilka apartamentów
-pomieszczenia rekreacyjno-zabiegowe i lecznicze
-pomieszczenia socjalne

Budynku Wielofunkcyjnego, o łącznej powierzchni 338,50 mkw., gdzie znajdują się:
-pralnia
-magiel
-kotłownia
-pokoje socjalne wraz z zapleczem

Budynku Mieszkalno-Administracyjnego o łącznej powierzchni 191,40 mkw., gdzie znajdziemy pokoje mieszkalne, które mogą również pełnić funkcję administracyjną.

Na działce znajduję się również Budynek Groty Solnej, na który została wydana zgoda na rozbiórkę, dlatego też jego powierzchnia nie została uwzględniona.

Wszystkie budynki znajdują się na działkach o łącznej powierzchni 5 556 mkw. tworząc zabudowę zapewniającą dostęp do terenów zielonych zarówno z zewnątrz, jak i pośród nich poprzez pięknie wygospodarowaną część na duże patio wraz z nasadzeniami.

Obiekt stanowi ogromny potencjał zarówno w zakresie usług hotelowo-sanatoryjnych wraz z bazą leczniczo-basenową, jak również w zakresie brakujących w tej okolicy domów seniora, z pełnym zapleczem rehabilitacyjnym.

Usytuowanie budynków na działce i różnorodny w poszczególnych budynkach zakres prac do przeprowadzenia pozwala na przeprowadzania prac etapami (budynkami), co może mieć znaczący wpływ na szybszy zysk z inwestycji.

Zapraszam do osobistej weryfikacji, klucze w biurze!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
423164
Symbol SWO
423164
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 990 000,00 PLN
Cena za m2
523,67 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Połczyn-Zdrój
Powierzchnia całkowita
5 709,70 m2
Powierzchnia działki
5 556,00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Rodzaj obiektu
TURYSTYCZNO/HOTELOWY
Rodzaj budynku
HOTEL
Rok budowy
1874
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Liczba pięter
3
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Najbliższa stacja PKP
w pobliżu
Najbliższy przystanek PKS
w pobliżu
Komunikacja miejska
w pobliżu
Nr Licencji
28398
Stan budynku
DO REMONTU

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Joanna Mazurowska

Zapytaj o ofertę