(Symbol ) DZIAŁKA na SPRZEDAŻMierzyn,
Działka 4831 m2 pod 6 lokali mieszkalnych, Mierzyn
Do sprzedaży nieruchomość gruntowa w bliskiej części Mierzyna, składająca się z dwóch przylegających do siebie działek, o łącznej powierzchni 4831 m2. Jedna z działek objęta jest miejscowym planem, dla drugiej zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwu lokalowych, trzech zbiorników bezodpływowych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej.
Warunki zabudowy: maksymalna powierzchnia zabudowy 23%, szerokość elewacji frontowej budynku 12,0 - 18,0 m, dachy dwu- lub wielospadowe o kącie nachylenia głównych połaci 25 - 45 stopni, wysokości głównych (najwyższych) kalenic dachów: 6,5 - 9,0 m od poziomu terenu, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%, odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiorników bezodpływowych, zaopatrzenie w ciepło - z zastosowaniem źródeł ciepła zasilanych ekologicznymi nośnikami energii (paliwa płynne, energia elektryczna i inne, w tym pompa ciepła).
W drodze, przy działce znajduje się prąd, woda oraz gaz (zostały wydane warunki techniczne na włączenie do sieci gazowej - obecnie należy je zaktualizować).
Bardzo korzystna oferta, biorąc pod uwagę cenę oraz lokalizację. Zainteresowanych zapraszam do współpracy; terenów w tej części Mierzyna jest coraz mniej.
Oferta na wyłączność.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
AWY20654
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
700 000,00 PLN
Cena za m2
144,90 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Mierzyn
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
4 831,00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Najbliższy sklep
w pobliżu
Najbliższe przedszkole
w pobliżu
Najbliższa Szkoła Podstawowa
w pobliżu
Nr Licencji
5038

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Wysokińska

Anna Wysokińskalicencja: 5038
anna@wysokinska.pl
tel.: +48 601 74 56 96

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę